Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa

  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Strandtoegang
  • Rookvrije kamers
  • Airconditioning

Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa Valencia bevindt zich in het strandgebied van Valencia, op 4 km van het Palmar en binnen een korte wandeling van 9 minuten van de Gola del Perelló. Het appartement is gelegen binnen 40 minuten rjden weg van Norte treinstation en vlak om de hoek van Gavines - Les Escales busstation.

Het appartement biedt een terras, dat optimaal comfort garandeert.

Om uw comfort te verhogen, heeft Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa een complete keuken met een vaatwasser.

Het privé strand ligt enkele meters verderop.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa Valencia
Casa Del Palmar Junior
Mobiele prijsaanbieding

Casa Del Palmar Junior

4.3 km van de accommodatie
USD 85 USD 77
per nacht
Casa Albufera Suite
Mobiele prijsaanbieding

Casa Albufera Suite

4.5 km van de accommodatie
USD 90 USD 81
per nacht
Casa Albufera Boutique
Mobiele prijsaanbieding

Casa Albufera Boutique

4.5 km van de accommodatie
USD 95 USD 86
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Privéstrand
    • Strandtoegang
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 12:00
    Licentienummer454898
    Veelgestelde vragen
    • Biedt Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa parkeergelegenheid?
      Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Gavines - Les Escales en het bevindt zich binnen 5 minuten te voet van Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa?
      Restaurants in de buurt van Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa zijn onder andere Casa Eusebio en Restaurante Casa Chiva restaurants, gelegen op ongeveer 15 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in het appartement?
      Het appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een vaatwasser.
    • Ligt Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa naast het treinstation?
      Het treinstation Norte bevindt zich binnen 23 km afstand van Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento La Calma En Primera Linea De Playa Valencia

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten